Translations of this page:

We’re in the process of updating the documentation for Zotero 5.0. Some documentation may be outdated in the meantime. Thanks for your understanding.

فهرست سرویسهای WebDAV

این صفحه حاوی فهرستی از سرویسهای WebDAV است که سازگاری آن با زوترو بررسی شده است. محدودیتهای هر یک از این سرویسهای رایگان در ستون «محدودیتها» بر شمرده شده‌اند. هر یک از ارائه دهندگان سرویسهای زیر در ازای دریافت مبالغی سرویسهای با محدودیت کمتر و حجم بیشتر نیز ارائه می‌کنند. فهرست زیر یک فهرست محدود نیست و نبودن نام یک سرویس در این فهرست الزاماً به معنی عدم سازگاری آن با زوترو نیست.

این فهرست توسط کاربران زوترو ایجاد شده و به معنای تأیید این سرویسها توسط Zotero نیست. زوترو تنها با سرورهای WebDAV که وضعیت آن‌ها به درستی مشخص شده باشد کار می‌کند و پشتیبانی از ارائه دهندگان سرویسهای متفرقه به صورت بسیار محدود انجام می‌شود.

سرویس فضای رایگان محدودیتها نشانی WebDAV ملاحظات
4shared 15 GB بیشینه اندازه فایل دو گیگابایت https://webdav.4shared.com/zotero (غیر موثق) حداکثر 5000 فایل در هر پوشه (=2,500 پیوست در زوترو)
Box 10 GB بیشینه اندازه فایل 250 مگابایت https://dav.box.com/dav/zotero WebDAV به صورت رسمی بر روی دسکتاپ پشتیبانی نمی شود.
CloudMe 3 GB بیشینه اندازه فایل 150 مگابایت https://webdav.cloudme.com/{username}/xios/zotero
DriveOnWeb 3 GB https://storage.driveonweb.de/probdav/zotero مستندات به زبان آلمانی است
HiDrive 5 GB https://webdav.hidrive.strato.com/users/{username}/zotero
iDriveSync 10 GB https://dav.idrivesync.com/zotero برخی از کاربران مشکلاتی با این سرویس داشته اند و مستندات آنها استفاده گسترده از این سرویس را توصیه نمی کند
Storegate 2 GB https://webdav1.storegate.com/{username}/home/{username}/zotero

توجه: بخش “/zotero” در انتهای نشانی اینترنتی WebDAV به طور خودکار توسط زوترو به نشانی افزوده می‌شود و شما هنگام وارد کردن نشانی WebDAV در قسمت تنظیمات زوترو نباید آن را وارد کنید.

fa/kb/webdav_services.txt · Last modified: 2017/11/12 19:53 (external edit)